Marek
Pridané 18. 5. 2026
Odporucam
Ľubka
Pridané 18. 5. 2026
Rýchle dodanie , výrobok vynikajúci a teším sa na ďalší nákup a doručenie
Petra
Pridané 18. 5. 2026
Mňam, výborná pochúťka a vyrobená na Slovensku
Richard
Pridané 15. 5. 2026
Vyskúšal som už viacero značiek čoko lieskovoorieškových krémov a tento patrí k tým lepším. Vadí mi však na ňom že je veľmi riedky. Pokiaľ sa skladuje pri izbovej teplote tak doslova tečie.
Nadežda
Pridané 15. 5. 2026
Všetky vaše produkty su úžasné..samozrejme naj je čokonutka...ale skvelé sú aj ostatné,či už do kaše,alebo len tak na lyžičku..
Natalia
Pridané 15. 5. 2026
Výborná chuť
Martina Gregorovič
Pridané 15. 5. 2026
Výborný produkt
Martin
Pridané 15. 5. 2026
Dokonalá chuť a nedá sa prestať jesť. :-D
Juraj
Pridané 15. 5. 2026
TOP!
Iveta
Pridané 15. 5. 2026
Monika
Pridané 15. 5. 2026
mňamka :-) odporúčam
Marta Bučíková
Pridané 15. 5. 2026
Výborná chuť, vôňa, konzistencia. Prosto dokonalé.
Marek
Pridané 15. 5. 2026
Odporucam
Michaela
Pridané 15. 5. 2026
Nsjlepsi lieskovo orieskovy krem, jemny, cokolada kvalitna, naozaj super.
Peter
Pridané 15. 5. 2026
Vyskúšal som viacero lieskovo-oriekových krémov, ale väcšina bola nejaká divná. Tieto patria určite k tým chutnejším na trhu! MŇAM!
Marek
Pridané 15. 5. 2026
Odporučam
Ľubka
Pridané 15. 5. 2026
Rýchle dodanie , výrobok vynikajúci a teším sa na ďalší nákup a doručenie
Magdalena
Pridané 15. 5. 2026
Vyborny vyrobok
Pali
Pridané 15. 5. 2026
Doteraz najlepší orieškovo-čokoládový krém, aký som kedy jedol :)
Petra
Pridané 15. 5. 2026
Mňam, výborná pochúťka a vyrobená na Slovensku
Ivana
Pridané 15. 5. 2026
Mňam lepšie Maslo v kombinácii s čokoládou som nemala...výborne určite vyskúšam aj iné
Formulla
Pridané 15. 5. 2026
Nechuti
Kristína Krkošová
Pridané 15. 5. 2026
*slovenský výrobok
*veľmi chutné a halvne nepresladené
*super zloženie
*rýchle dodanie
Zuzana Stredanská
Pridané 15. 5. 2026
Chuti velmi dobre, zatial som ho vyjedala len tak, ale aj do kase bude super. Pripomina mi trochu Ferrero
Domi
Pridané 15. 5. 2026
Tento je neskutočný famózny! Chutí ako ferrero rocher :)