ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

O nás

Predávajúcim a prevádzkovateľom webu je spoločnosť Frape catering s.r.o., ktorá je zároveň aj jediným oficiálnym distribútorom značiek UWEMILFORDYASASHIPROM-IN, KNUSPI ORIESHOCK pre Slovenskú republiku.

Prinášame naozaj kvalitné a chutné potraviny na každý deň.

Vieme, že zdravá strava je kľúčom k lepšiemu životu a zároveň vnímame, že mnoho ľudí sa v oblasti zdravého stravovania a často mätúcich informácií ťažko orientuje. Preto u nás nájdete nielen kvalitné džemy a čaje, ale aj ďalšie zdravé potraviny, kaše, orechové krémy alebo bezgluténové produkty a produkty v BIO kvalite. Zároveň by sme radi zmenili názor, že to, čo je zdravé, nie je chutné, pretože s nami to naozaj neplatí.

Milujeme to, čo robíme a snažíme sa to robiť najlepšie ako vieme. Dávame do toho 110%, celé naše srdce a zákazníka nepovažujeme za samozrejmosť. Veríme, že úsmev je dôležitý a preto ho chceme šíriť ďalej, vidieť ho, počuť a cítiť ho z vašich tvárí aj na diaľku. Milujeme ten pocit, keď vám môžme zdvihnúť kútiky úst a rozdávať okolo seba radosť drobnosťami. Pretože práve tie drobnosti často potešia najviac a bývajú tým malým “wow” efektom, ktorý dokáže spraviť z obyčajného dňa špeciálny. Komunikácia je základom zdravého vzťahu, čo takisto platí aj pri našich zákazníkoch, preto s nimi úprimne komunikujeme o všetkom, prejavujeme im rešpekt. Ak spravíme chybu, priznáme si to. Ak potrebujete pomôcť, sme tu pre vás.

galéria obrázok
galéria obrázok
galéria obrázok
galéria obrázok

Čo je našim cieľom?

Naším cieľom je pomôcť ľuďom nájsť tú správnu rovnováhu v zdravej výžive, ktorá môže byť naozaj aj chutná. Vieme, že zdravá strava je kľúčom k lepšiemu životu a s našimi produktami Vás bude určite baviť. Týmto chceme zbúrať mýtus, že to, čo je zdravé, nie je chutné, pretože s nami to naozaj neplatí. Našou prioritou je vaša spokojnosť. Každý týždeň u nás nájdete nové akcie, zabezpečujeme expresné vybavenie, všetky produkty máme skladom, pokiaľ si spravíte objednávku, často ju hneď na druhý deň máte doma.

Kvalitný zákaznícky servis je u nás samozrejmosťou. Snažíme sa zlepšovať každý deň. K tomu je dôležitá aj vaša spätná väzba, preto si každú veľmi vážime a vyhodnocujeme ju naozaj veľmi dôsledne. Svoju prácu máme radi a robíme ju s nadšením. Snažíme sa vám priniesť zdravé formy jedál, ktoré vám budú zároveň aj chutiť a pomáhať vám žiť lepší život.

Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť nielen s produktami, ale aj službami, ktoré poskytujeme. Preto spolupracujeme len s overenými distribútormi, čím vieme naplniť Vaše očakávania a nároky na kvalitu, ktorú očakávate, čo dokazujú aj naše referencie od zákazníkov.

Hľadajte naše produkty jedine u nás alebo u overených distribútorov, pretože len v tomto prípade môžeme naozaj ručiť za produkty a distribútorov a tým pádom držať vysoký štandard našich produktov a služieb.

DISTRIBÚTOR TÝCHTO ZNAČIEK PRE SR JE SPOLOČNOSŤ FRAPE CATERING S.R.O.

V PRÍPADE OSOBNÉHO ODBERU NÁS NÁJDETE V NAŠOM OFFICE TU:

Polyfukčný dom LEONARDO, 1. poschodie

Adresa: Jána Hollého 5, 917 01 Trnava

Tel.: +421 911 410 115

Firma: Frape catering s.r.o.

Zvoniť číslo 203

Upozornenie: Nie je možná platba kartou.

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Tel.:
+421-33-24 200 91
+421-33-24 200 92

Mobil:
+421-902-144 556
+421-911-410 115

E-mail: 
mail@frape-catering.sk

Web: www.foodisgood.sk

Názov spoločnosti: Frape catering s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Hudobná 9715/7, 91701 Trnava

Office: Jána Hollého 5, 917 00 Trnava

Banka: Tatra Banka, a.s.

IBAN: SK4611000000002949172932

SWIFT: TATRSKBX

IČO: 44178450

IČ DPH: SK2022611690

Zapísaný v OR Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka 21985/T

testimonial obrázok

S produktami značky UWE a Milford som veľmi spokojný. S firmou Frape catering s.r.o., ktorá je distribútorom, je perfektná spolupráca a ďakujeme jej za ústretovosť vo všetkých ohľadoch. Či už je to komunikácia alebo dodanie tovaru a hlavne ich ochota. A čo sa týka produktov, sú vo veľmi vysokej kvalite. 

Boris

Odoberajte
naše novinky