ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Prečo to robíme

Vitajte v našej rodine FOODISGOOD

Za vzrastajúcou obľubou našich značiek stoja nielen nové receptúry pripravené v spolupráci s renomovanými odborníkmi, ale aj poctivý prístup výrobcov a distribútorov.
Naše výrobky môžte hľadať nielen na tomto oficiálnom webe, ale aj u našich partnerov v iných internetových obchodoch, bio obchodoch, zdravých výživách, fitness a športových obchodoch, gymoch a lekárňach.

Ak vám nie je ľahostajné vaše zdravie, ani to, ako vyzeráte a ako sa cítite, ste tu správne. Tešíme sa na vaše názory, skúsenosti, postrehy a privítame i kritiku, návrhy a nápady. Pripojte sa k nám aj na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram.

Ako ste si možno mohli všimnúť, snažíme sa našu prácu robiť trochu inak, srdcom, dať do nej dušu a vyčariť úsmev na vašej tvári. Pretože niekedy aj drobnosti, ktoré robíme navyše dokážu zlepšiť náš deň, spraviť z obyčajného niečo špeciálne.

Milujeme svoju prácu a robíme ju na 110%. Ak dbáte na zdravú stravu a životný štýl, veríme, že ste našli to, čo ste hľadali. V dobe hoaxov a šírenia neoverených a nepravdivých informácii sme pripravení poradiť vám a naviesť na správnu cestu, poskytnúť vám len podložené, overené a seriózne informácie.

Team FOODISGOOD

Odoberajte
naše novinky